شنبه 28 بهمن 1396   21:43:35
.
..
.

گفتگو با خانم دکتر رخشنده ناطق یکی از مفاخر دانشکده بهداشت

تبریک گروه پاتوبیولوژی به سرکار خانم دکتر رخشنده ناطق

گروه پاتوبیولوژی انتخاب شایسته ی سرکار خانم دکتر رخشنده ناطق از اساتید پیشین گروه پاتوبیولوژی و استادهیات علمی گروه ویروس شناسی را به عنوان استاد برگزیده تعهد حرفه ای در دومین جشنواره آموزشی تعهد حرفه ای در علوم پزشکی را تبریک عرض نموده و برای ایشان آرزوی موفقیت را دارد.

برگزاری دومین جشنواره معرفی برگزیدگان تعهد حرفه ای

دومین جشنواره معرفی برگزیدگان تعهد حرفه ای روز پنجشنبه 26 بهمن در دانشگاه علوم پزشکی تهران با حضور جمعی از اساتید و پیشکسوتان علوم پزشکی برگزار شد. در این جشنواره از خانم دکتر ناطق از اساتید پیشین گروه پاتوبیولوژی و استاد گروه ویروس شناسی به عنوان استاد متعد حرفه ای تجلیل شد.

نخستین جلسه کمیته مشورتی علمی نشست منطقه‌ای پیمان گروه هشت و مجمع جهانی سلامت

نخستین جلسه کمیته مشورتی علمی نشست منطقه‌ای پیمان گروه هشت و مجمع جهانی سلامت در سالن شورای دانشگاه تشکیل شد. دانشگاه علوم پزشکی تهران با تلاش‌های انجام شده در سال ۲۰۱۶ به‌عنوان تنها نماینده از منطقه غرب آسیا در کنسرسیوم جهانی گروه پیمان هشت (M8 alliance) پذیرفته شد. دستور کار این جلسه تهیه دستور علمی این نشست بوده و پس از بحث و بررسی پیشنهادات در جلسه بعدی کمیته علمی، پیش‌نویس نهایی به مسئولین M8 ارائه خواهد شد و با نظرات مسئولان و نهایی شدن پیش‌نویس عملیات اجرایی نشست آغاز خواهد شد.

آرشیو کل اخبار

روبدادها

دیدگاهها

     

خانه | بازگشت |
Guest (bguest)


مجری سایت : شرکت سیگما