پنجشنبه 31 خرداد 1397   01:27:44
دانشکده بهداشت
.
تعداد بازديد اين صفحه: 848
1396/5/10 سه شنبهروابط عمومی دانشکده
بازدید اعضای محترم هیئت ممتحنه،ارزشیابی و برنامه ریزی رشته بهداشت محیط از گروه اکولوژی انسانی
جلسه و بازدید اعضای محترم هیئت ممتحنه،ارزشیابی و برنامه ریزی رشته بهداشت محیط از گروه اکولوژی انسانی دانشکده بهداشت به منظور ایجاد مقطع کارشناسی ارشد این رشته و بازدید ادواری گروه مهندسی بهداشت محیط

براساس درخواست گروه اکولوژی انسانی دانشکده بهداشت به منظور تأسیس رشته اکولوژی انسانی در مقطع کارشناسی ارشد، دکتر ملکوتیان استاد دانشگاه علوم پزشکی کرمان و دکتر احرام پوش استاد دانشگاه علوم پزشکی یزد به نمایندگی از بورد تخصصی مربوطه در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای بررسی امکانات و شرایط گروه اکولوژی انسانی از دانشکده بهداشت بازدید کردند.

در این بازدید که روز سه شنبه مورخ 1396/5/10با حضور دکتر اکبری ساری رئیس دانشکده بهداشت، دکتر ندافی دبیر بورد و استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران و اعضای هیئت علمی گروه های آموزشی مهندسی بهداشت محیط و اکولوژی انسانی برگزار گردید، دکتر اخوان ، سرپرست گروه اکولوژی انسانی، هدف گروه برای تأسیس رشته را حرکت در راستای اهداف سند چشم انداز برای توسعه پایدار بیان کرد و سپس اعضای حاضر در جلسه و نمایندگان بورد تخصصی به بحث و تبادل نظر پیرامون این درخواست پرداختند. دکتر اکبری ساری نیز در خصوص چگونگی گسترش رشته مقاطع دانشگاهی و ملاحظات آن مباحثی ایراد نمود.دکتر دهقانی مدیر گروه آموزشی مهندسی بهداشت محیط نیز مطالبی را در خصوص بازدید ادواری از گروه مهندسی بهداشت محیط بیان کرد. در ادامه از امکانات گروه اکولوژی انسانی و دانشکده بازدید بعمل آمد.

بخش دوم بازدید مربوطه به گروه مهندسی بهداشت محیط بود که درقالب برنامه بازدید ادواری بورد تخصصی مهندسی بهداشت محیط از این گروه انجام شد.  


عكس های مرتبط :

 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو کل اخبار
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت |
Guest (bguest)


مجری سایت : شرکت سیگما