اخبار
1396/6/21 سه شنبه
برگزاری دومین جشن بزرگ خانواده دانشکده بهداشت
روابط عمومی دانشکده بهداشت
دومین جشن بزرگ خانواده دانشکده بهداشت به منظور تجلیل از بازنشستگان ، کارکنان نمونه و دانش آموزان ممتاز خانواده دانشکده، روز 15 شهریور برگزار شد

 

دومین جشن بزرگ خانواده دانشکده بهداشت به منظور تجلیل از بازنشستگان ، کارکنان نمونه و دانش آموزان ممتاز روز چهارشنبه  15 شهریور 1396 ، با حضور دکتر اکبری ساری رئیس دانشکده بهداشت ، حجت الاسلام والمسلمین دکتر عیسی زاده، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، دکتر ناطق پور معاونت فرهنگی ، دکتر ذاکریان معاون اداری – مالی ،  اعضای هیات علمی ، کارکنان و خانواده های آنان در سالن آمفی تئاتر دانشگاه علوم پزشکی  تهران برگزار شد. مراسم با خیر مقدم دکتر ناطق پور آغاز شد. دکتر ناطق پور در سخنان خود گفتند: برای ما توفیقی است که در خدمت همکاران عزیز و خانواده بزرگوار آنان باشیم و شادی ‌هایمان را باهم  تقسیم کنیم.

معاون دانشجویی فرهنگی دانشکده بهداشت گفت: نقش خانواده در جامعه بسیار ارزشمند و مقدس است و سلامت  اجتماع ، وابسته به‌سلامت خانواده است و برگزاری چنین جشن‌هایی تأثیر بسیاری در سلامت روح و روان افراد خواهد داشت . به همین جهت امسال نیز بر آن شدیم تا همانند سال گذشته ، فرزندان کارکنان دانشکده در محل کار پدر یا مادر خود حضور پیدا کرده و با همکاران و دوستان آن‌ها آشنا شوند و از این جمع تأثیر بگیرند.

 سپس دکتر اکبری ساری سخنانی در ارتباط با دانشکده بهداشت و نقش آن در سلامت جامعه از گذشته تا کنون ایراد نموده و به اثر گذاری دانشکده بهداشت در کاهش بیماری های عفونی و منتقله توسط ناقلین از جمله بیماری مالاریا ، کاهش مرگ و میر مادران باردار و نوزادان و افزایش امید به زندگی در نیم قرن اخیر پرداخته و این مهم را مرهون فعالیت های دانشکده بهداشت دانستند . ایشان در سخنان خود دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران را  به دلیل قدمت و هم چنین تربیت نیوروهایی که در دیگر دانشگاه ها شاغل به خدمت شده اند، مادر دانشکده های بهداشت در سراسر کشور معرفی کردند و متذکر گردیدند که این افتخارات از آن اعضای هیات علمی ، کارکنان دانشکده و خانواده های آنان ، اعم از شاغلین و بازنشستگان می باشد و این فرصت را برای تجلیل از بازنشستگان و کارکنان نمونه این دانشکده مغتنم دانستند.

در ادامه دکتر عیسی زاده ضمن تبریک اعیاد سعید قربان و غدیر و میلاد مسعود امام هادی (ع) و عرض خیر مقدم به مهمانان برنامه ، به جایگاه و اهمیت دانشکده بهداشت در ارتقای سلامت جامعه اشاره نمودند.

برنامه با برگزاری مسابقه ، اجرای موسیقی زنده و هم چنین تجلیل از بازنشستگان ،کارکنان نمونه و دانش آموزان ممتاز مقاطع تحصیلی مختلف ادامه یافت.


لینک خبر

 

تمامی حقوق برای دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران محفوظ می باشد .

www.sph.tums.ac.ir