اخبار
1396/6/21 سه شنبه
آغاز بکار کارگاه بین المللی ارتقا مهارت در برنامه ریزی سلامت
روابط عمومی دانشکده بهداشت
کارگاه بین المللی ارتقا مهارت در برنامه ریزی سلامت در دانشکده بهداشت آغاز بکار کرد.

گالری تصاویر 


کارگاه سه روزه بین المللی "ارتقا مهارت در برنامه ریزی سلامت" از ساعت 8 صبح روز سه شنبه 21 شهریور با حضور مدرسین کارگاه شامل دکتر ثمین صدیقی، نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران، دکتر مجد زاده، دکتر اکبری ساری و دکتر تکیان در سالن شورای دانشکده بهداشت شروع بکار کرد. در این کارگاه، 30 نفر از ده دانشگاه و موسسه سراسر کشور که اغلب از اعضای هیات علمی دانشگاههای علوم پزشکی هستند حضور دارند.

در مراسم افتتاحیه، آقای دکتر اکبری ساری، رییس دانشکده بهداشت، ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان ، اهداف کارگاه را برشمردند. سپس، دکتر تکیان، معاون بین الملل دانشکده و مسئول برگزاری کارگاه، جزئیات بیشتری در مورد نحوه اجرای کارگاه و نقش برنامه ریزی در تحول نظام سلامت و جایگاه دانشکده بهداشت در این مهم را بیان نموده و آرزو کردند که بزودی در سراسر کشور و برای سیاست گزاران و برنامه ریزان نظام سلامت برنامه های مشابهی تدارک دیده شود.  در ادامه، آقای دکتر ثمین صدیقی، ضمن اظهار خوشوقتی از برگزاری این کارگاه، خواهان مشارکت کامل شرکت کنندگان در بحث ها، برای دست یابی به نتایج بهتردر این کارگاه شدند. در پایان آقای دکتر مجدزاده، ریاست محترم موسسه ملی تحقیقات سلامت، نکات کلیدی نکات کلیدی موثر در بهره برداری کامل از این کارگاه را برای برنامه ریزان خدمات بهداشتی و درمانی مطرح نموند.

لازم به ذکر است این کارگاه سه روزه ، هر روز از ساعت 8 صبح تا 17 بعد از ظهر (9 ساعت ) در محل دانشکده بهداشت و با مشارکت سازمان جهانی بهداشت برگزارمی گردد و در پایان، گواهی مشترک دانشکده بهداشت و سازمان جهانی بهداشت به شرکت کنندگانی که دوره را با موفقیت به پایان برسانند ،اهداء خواهد شد.

تمامی حقوق برای دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران محفوظ می باشد .

www.sph.tums.ac.ir