روبدادها
مدیران محترم گروه‌های آموزشی دانشکده بهداشت

مدیران محترم گروه‌های آموزشی دانشکده بهداشت

با سلام و عرض ادب

به پیوست پوستر کارگاه Family Nursing و Type of Review Articles که در تیرماه سالجاری با تدریس سرکار خانم دکتر یولیتا سانسونی (استاد تمام دانشگاه Sapienza از کشور ایتالیا) در دانشکده پرستاری و مامایی برگزار می‌شود، حضورتان تقدیم می‌گردد. مستدعی است به‌نحو مقتضی به اطلاع اعضای محترم هیأت‌علمی و دانشجویان بین‌الملل رسانیده شود.

پیشاپیش از عنایتی که می‌فرمایید، سپاسگزارم.
پوستر

 

 

با مزید امتنان و احترام

دکتر امیرحسین تکیان

معاون بین الملل دانشکده بهداشت
برگزاری دومین مدرسه تابستانی

 

 

سلام علیکم  

احتراماً ضمن تبریک عید سعید فطر، به استحضار  می رساند دانشکده مجازی- قطب علمی آموزش الکترونیکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در نظر دارد دومین مدرسه تابستانی یادگیری الکترونیکی را از تاریخ 13 لغایت 17 مرداد ماه برگزار نماید. به پیوست فایل پوستر مدرسه تابستانی و یک نسخه فیزیکی حضورتان ارسال می شود، خواهشمند است دستور اقدام فرمایید مراتب به نحو مقتضی به اطلاع دانشجویان آن دانشگاه رسانده شود.

هزینه ثبت نام برای هر دانشجو  300 هزار تومان مدت زمان دوره: 13-17 مرداد ماه 97

مکان: شیراز، خیابان نیایش، مجتمع فرهنگی آموزشی ولایت، تالار ابوریحان

هزینه اسکان برعهده دانشجو یا دانشگاه محل تحصیل وی می باشد.

هماهنگ کننده جهت اسکان: خانم حقیقی 09306605107 ایمیل دبیرخانه مدرسه تابستانی: sse@sums.ac.ir


13

/

97

/

ص

 

٢7

 

 /

٠3

 

 /

139

7

 

دارد

 

 

 

 

 

 

دانشکده

 

 

آموزش

 

علمی

 

قطب

 

و

 

مجازی

دانشگا

 

الکترونیکی

ه

 


 

 

                                                                                                                                                  دکتر مجید  رضا فرخی

                                                                                                                                                                 رئیس دانشکده                  مجازی - قطب آموزش الکترونیک

 

 

 

کریمیان

 


 

 

 

21 الی 22 مردادماه 1397 -تهران مرکز همایش های رازی


هشتمین کنگره تخصصی و دومین کنگره بین المللی استانداردهای تجهیزات پزشکی و مواد حوزه کنترل عفونت واستریلیزاسیون
دانشگاه علوم پزشکی ایران در مسیر دستیابی به جایگاه برتر در میان دانشگاههای جهان اسلام  و همسو با اهداف عالیه نظام مقدس اسلامی و چشم انداز علمی کشور، برنامه ای منسجم و مناسب را طراحی و آغاز نموده است. بی شک بهره گیری از افکار و نظرات اندیشمندان و صاحب نظران علمی داخلی و خارجی نقشی موثر و بی بدیل در نیل به این مقصود ایفا می کند  و برای  این دانشگاه  بسی مغتنم خواهد بود. از این روی بسیار مفتخریم که برگزاری هشتمین کنگره تخصصی و دومین کنگره بین المللی استانداردهای تجهیزات پزشکی و مواد حوزه کنترل عفونت واستریلیزاسیون را در تاریخ 21 الی 22 مردادماه 1397 به همراه جشنواره انتخاب آثار و تحقیقات برتر حوزه کنترل عفونت و کارگاههای تخصصی در مرکز همایشهای بین المللی رازی اعلان و از اساتید، دانش پژوهان و همکاران محترم برای حضور ارزشمندشان در این همایش علمی دعوت کنیم. با همه پیشرفت هایی که در علم پزشکی اتفاق افتاده بیماری های عفونی هنوز هم از جمله خطرناک ترین بیماری های تهدید کننده جان بشر به شمار می آیند، به گونه ای که کنترل عفونت های بیمارستانی هم اکنون به یکی از دغدغه های اصلی مراکز درمانی تبدیل شده است.هدف این کنگره یکپارچه سازی و هماهنگی بین کلیه دستگاهها و نهادهای مرتبط و فعال در حوزه کنترل عفونت و استریلیزاسیون به منظور ایجاد یک عزم ملی می باشد.این کنگره با حمایت دانشگاه علوم پزشکی ایران ، انجمن کنترل عفونت ومجمع خیرین سلامت کشوروبا همکاری معاونتهای بهداشت ودرمان وتوسعه وزارت بهداشت،درمان وآموزش پزشکی-سازمان غذاودارو- سازمان نظام پزشکی -دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی-مرکزتحقیقات بیماریهای عفونی وگرمسیری-دفترمدیریت بیمارستانی وتعالی خدمات بالینی- مرکزسلامت محیط وکار-مرکزمدیریت بیماریهای واگیر-دفترنظارت واعتبار بخشی اموردرمان-دفترتوسعه منابع فیزیکی وامورعمرانی وزارت بهداشت–دفترارزیابی فناوری تدوین استانداردوتعرفه سلامت-دانشگاه علوم پزشکی تهران-اداره کل استاندارداستان تهران-سازمان تامین اجتماعی-سازمان حفاظت محیط زیست-شهرداری تهران-پژوهشگاه استاندارد–سازمان جهانی استریل- سازمان پژوهشهای علمی وصنعتی ایران وآزمایشگاه مرجـع سلامت، همراه با اعطای امتیاز باز
آموزی برای پزشکان عمومی و متخصصین مرتبط ازجمله متخصصین بیماریهای عفونی، آزمایشگاه ، دندانپزشکی، داروسازان ، گروه های پرستاری و مامائی،  کارشناسان و متخصصین مدیریت خدمات بهداشتی درمانی ، مهندسی پزشکی ، مهندسی بیمارستان، بهداشت محیط ، بهداشت حرفه ای ، کارشناسان بخشهای استریلیزاسیون و اتـاق عمل و اعضای کمیته های کنتـرل عفونت برگزارمی شود. در این کنگره تازه ترین دستاوردها در زمینه های تجهیزات پزشکی و مواد حوزه کنترل عفونت واستریلیزاسیون مورد بحث و تحلیل صاحب نظران قرار خواهد گرفت. امید است ضمن برگزاری کنگره ای پر بار ، میزبان شایسته ای برای همه میهمانان ارجمند باشیم.

دکتر مسعود ناصری پور

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران